Říjen v ZŠS I.

Říjen se v naší třídě nesl ve znamení podzimu. Vyráběli jsme papírové draky a mandaly z kaštanů. Hezkého počasí jsme využili k vycházkách do přírody v okolí školy. V preventivní přednášce jsme se dozvěděli, jak na sebe dávat pozor a učili se předcházet úrazům. Své zdraví a imunitu jsme posílili nadílkou jablíček. V rámci „Jablkového týdne“ jsme jablka nejen ochutnávali, ale také s nimi tvořili. Špízy, razítka a „kompoty“ ozdobily naši třídu. Jablíčka jsme dokonce využili v tělesné výchově při pohybových hrách. A podívat se na nás přišli i kamarádi pejsci, kteří byli moc šikovní a my si je mohli i pohladit. Říjen jsme zakončili tvořivými dílnami s halloweenskou tematikou.

Mgr. Pavla Bišková